SUNTECH POWER


SUNTECH POWER – найбільший в світі виробник фотоелектричних панелей найвищого класу Tier 1, на ринку сонячної енергетики компанія працює з 2001 року. За 15 років своєї історії компанія виготовила понад 25 млн. фотоелектричних панелей загальною потужністю 10 ГВт тисячам клієнтів в більш ніж 80 країнах світу. Стратегією компанії є надання максимально доступу, як для приватних домогосподарств, так і для глобальних корпорацій до найбільш екологічно чистої і доступної енергії сонця. Компанія протягом останніх років демонструє видатні досягнення і високу продуктивність в таких областях, як лідерство, технологічні інновації, обслуговування клієнтів, а також розвиток стратегічного продукту в регіональних і глобальних ринках. Компанія має вертикально інтегровані виробництво, від вирощування крем’яних кристалів до кінцевого складання фотоелектричних модулів. Високий рівень автоматизації процесів є запорукою високої якості продукції, що випускається. Компанія вкладає значні кошти в науково-дослідні розробки R&D та постійно застосовують інноваційні досягнення для вдосконалення своєї продукції і технологічних процесів. Виробничі потужності Suntech Power розташовані в Китаї (Усі, Лоян, Цинхай, Шанхай), в Японії, Німеччині та США, її штаб-квартира розташована в місті Усі, провінція Цзянсу. Suntech Power- це топовий бренд з гарною репутацією і відмінною якістю.

Поликристаллические фотомодули

Мультикристалічні (або полікристалічні) сонячні модулі (панелі або батареї)
STP320 – 24/Vem STP315 – 24/Vem STP310 – 24/Vem

Поликристаллические фотомодули SUNTECH POWER
– найбільший в світі виробник фотоелектричних панелей найвищого класу Tier 1, на ринку сонячної енергетики компанія працює з 2001 року. За 15 років своєї історії компанія виготовила понад 25 млн. фотоелектричних панелей загальною потужністю 10 ГВт тисячам клієнтів в більш ніж 80 країнах світу.

Полікристалічні фотоелектричні модулі номінальною потужністю 310- 320 Вт є основним продуктом світового лідера у виробництві кристалічних фотоелектричних панелей Suntech Power Holdings Co, Ltd. Виробничий процес відбувається при жорсткому контролю якості за світовими стандартами: ISO 9001: 2008, ISO 14001: 2004 та ISO17025: 2005. Кожен фотоелектричний сонячний модуль складається з 72 напівпровідникових полікристалічних кремнієвих (напівпровідникових, фотовольїчних або фотоелектричних) елементів (комірок) з’єднаних між собою, які перетворять сонячне світло в електричну енергію. Полікристалічні комірки мають унікальний 4-х провідниковий дизайн, що забезпечує мінімальний опір для руху електронів і максимально можливу ефективність перетворення.

Стратегією компанії є надання максимально доступу, як для приватних домогосподарств, так і для глобальних корпорацій до найбільш екологічно чистої і доступної енергії сонця. Компанія протягом останніх років демонструє видатні досягнення і високу продуктивність в таких областях, як лідерство, технологічні інновації, обслуговування клієнтів, а також розвиток стратегічного продукту в регіональних і глобальних ринках. Компанія має вертикально інтегровані виробництво, від вирощування крем’яних кристалів до кінцевого складання фотоелектричних модулів. Високий рівень автоматизації процесів є запорукою високої якості продукції, що випускається. Компанія вкладає значні кошти в науково-дослідні розробки R&D та постійно застосовують інноваційні досягнення для вдосконалення своєї продукції і технологічних процесів. Виробничі потужності Suntech Power розташовані в Китаї (Усі, Лоян, Цинхай, Шанхай), в Японії, Німеччині та США, її штаб-квартира розташована в місті Усі, провінція Цзянсу. Suntech Power- це топовий бренд з гарною репутацією і відмінною якістю.